Deutsch Polnisch Russisch 
 

Regulamin

Wykluczenie odpowiedzialności

1. Zawartość strony

Autor nie ponosi odpowiedzialności za aktualność, poprawność, kompletność lub jakość udostępnianych informacji. Roszczenia wobec autora z tytułu szkód materialnych i niematerialnych, spowodowane przez użycie lub niewykorzystanie informacji albo wykorzystania błędnych i niepełnych informacji są absolutnie wykluczone. Wszystkie oferty są niewiążące. Autor zastrzega sobie wyraźnie prawo do zmiany, uzupełnienia, usunięcia i czasowego lub stałego zaprzestania publikacji części stron lub całości witryny bez wcześniejszego powiadomienia.

2. Odsyłacze i linki

W przypadku bezpośrednich lub pośrednich odnośników do zewnętrznych stron internetowych ("linków"), które leżą poza zakresem odpowiedzialności autora, obowiązek odpowiedzialności istnieje tylko wtedy, kiedy autor zdaje sobie sprawę z ich zawartości i jest technicznie możliwe, aby zapobiec korzystaniu z nielegalnych treści.

Autor oświadcza zatem wyraźnie, że w momencie umieszczania odnośników odpowienie strony nie zawierały nielegalnych treści. Autor nie ma żadnego wpływu na obecny oraz przyszły kształt i treść podlinkowanych/podłączonych stron. Dlatego też dystansuje się wyraźnie od wszystkich treści wszystkich podlinkowanych/podłączonych stron, które zostały zmienione po umieszczeniu odnośników. Dotyczy to wszystkich linków i odnośników w ramach własnej witryny internetowej, jak również zewnętrznych wpisów stworzonych przez autora księgach gości, forach dyskusyjnych i listach mailingowych.

Za nielegalne, błędne lub niekompletne treści a w szczególności za szkody wynikające z wykorzystania lub niewykorzystania tych informacji ponosi wyłącznie administrator podlinkowanej strony, a nie ten, kto poprzez linki odsyła do danej strony.

3. Prawa autorskie i prawo używania znaków zastrzeżonych

Wszystkie wskazane w ramach witryny internetowej i ewentualnie chronione przez osoby trzecie marki i znaki towarowe podlegają bez ograniczeń przepisom obowiązującego prawa używania znaków towarowych i prawu własności ich właścicieli.

Samo nazwanie nie oznacza, że znaki towarowe nie są objęte ochroną praw osób trzecich! Prawa autorskie do stworzonych przez samego autora i opublikowanych obiektów przysługują wyłącznie autorowi stron. Jakiekolwiek powielanie lub wykorzystanie takich grafik, plików dźwiękowych, sekwencji wideo i tekstów w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanych jest bez wyraźnej zgody autora niedozwolone.

4. Ważność prawna niniejszego wykluczenia odpowiedzialności

Niniejsze wyłączenie odpowiedzialności należy traktować jako część witryny internetowej, z której został się skierowanym na tę stronę. Jeśli części lub poszczególne sformułowania niniejszego tekstu nie są zgodne z prawem, nie są już zgodne z prawem lub nie miały w pełnie być zgodne z prawem, to pozostałe części dokumentu pozostają w swojej treści i ważności nienaruszone. 
 
Akzeptieren

Diese Website verwendet Cookies. Durch die Nutzung dieser Webseite erklären Sie sich damit einverstanden, dass Cookies gesetzt werden. Mehr erfahren