Deutsch Polnisch Russisch 
 

 

Tradycyjne wędliny z Warmii

Straße:
Gołogóra 19B
PLZ:
11-008
Ort:
Świątki
Land:
Republik Polen
Kontaktdaten:
Ansprechpartner:
Herr Jędrychowski
Webseite:
http://zakladgologora.pl
E-Mail:
biuro@zakladgologora.pl

Nazywam się Mariusz Jędrychowski. Zakład Przetwórstwa Mięsnego GOŁOGÓRA jest zakładem branży mięsnej, spełniającym wymagania Małej Lokalnej i Ograniczonej Regionalnej Tradycyjnej Produkcji. Zakład jest członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej Żywności Naturalnej i Tradycyjnej w Olsztynie oraz do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Warmia, Mazury, Powiśle. Siedziba zakładu znajduje się w miejscowości Gołogóra w województwie warmińsko - mazurskim, w ekologicznie czystym i przyjaznym środowisku regionie naszego kraju. Właściciel zakładu Mariusz Jędrychowski kontynuuje w nim swoją długoletnią działalność w branży mięsnej i najlepsze tradycje mistrzów masarskich.

Zakład specjalizuje się w produkcji tradycyjnych wyrobów z mięsa wieprzowego, pozyskiwanego na terenie Warmii i Mazur od rodzimych producentów. Jest wyposażony w tradycyjne komory wędzarnicze opalane tylko drzewem bukowym, olchowym i owocowym. Celem naszej produkcji jest utrzymanie i rozsławianie polskiej tradycji wędlin, produkcja dobrej jakości przetworów i produktów mięsnych tradycyjnych bez dodatków "E" gdzie zachowana jest tradycja udokumentowanych staropolskich receptur.

Życzylibyśmy sobie, aby polskie społeczeństwo powróciło do tradycyjnych polskich smaków wędlin, które to pod każdym względem wypierają masowo produkowane wędliny w większości przez obcy kapitał. W trosce o dobro polskiego kapitału i pozostawienia finansów w naszym rejonie zakład przetwarza tylko i wyłącznie surowiec od naszych producentów żywca. Zakład znajduje się pod stałym nadzorem służb weterynaryjnych oraz podwyższa bezpieczeństwo zdrowotne swoich wyrobów poprzez opracowanie i wdrożenie systemu zapewnienia jakości zdrowotnej HACCP. Posiadamy specjalistyczne samochody chłodnicze dopuszczone do przewozu żywności zatwierdzone przez Powiatowego Lekarza Weterynarii.

 
 
Akzeptieren

Diese Website verwendet Cookies. Durch die Nutzung dieser Webseite erklären Sie sich damit einverstanden, dass Cookies gesetzt werden. Mehr erfahren