Deutsch Polnisch Russisch 
 

 

Modularne meble z litego drewna

PLZ:
11-430
Ort:
Garbno
Land:
Republik Polen
Kontaktdaten:
Ansprechpartner:
Herr Podsiadło
Telefon:
+48511149361
Webseite:
http://ecoqube.eu
E-Mail:
mckpod@gmail.com

ecoQUBE to modularny, minimalistyczny i uniwersalny mebel. Innowacyjność ecoQUBE nie polega na wymyśleniu mebla od nowa, lecz na kreatywnym nadaniu zestawowi indywidualnego charakteru.

Formę mebli stanowią proste bryły: sześciany i prostopadłościany o zaokrąglonych kantach i otwartych przestrzeniach, co nadaje im optycznej lekkości. Konstrukcje serii ecoQUBE są modularnymi i uzupełniającymi się elementami. To pojedyncze, ale kompatybilne moduły, umożliwiające twórczą zabawę podczas komponowania ich ze sobą, w zależności od indywidualnej fantazji i gustu. W zależności od potrzeb użytkownika, każdy mebel może funkcjonować samodzielnie, bądź uzupełniać inny, współtworząc nową kompozycje. Komplementarność zestawu daje spore możliwości aranżacyjne samodzielnego eksperymentowania, przez zmianę funkcji mebla. W ofercie znajdują się także akcesoria, które opcjonalnie mogą pomóc w pracach wykończeniowych i dekoratorskich (półki, dostawki, kółka, drążki wieszakowe, wkręty do montażu ściennego, szyby, elementy łączące itp.). Oferta może zostać wzbogacona o serie limitowane mebli oraz dodatki w postaci tkanin, koców, poduszek i obrazów stylistycznie współgrających z podstawowym asortymentem.

Montowane ręcznie nawiązują do rękodzielniczego i tradycyjnego sposobu wytwarzania mebla, gwarantując wysoką jakość produktu gotowego na wielopokoleniowe użytkowanie. Topola ma parametry techniczne porównywalne do parametrów sosny lub świerku - sprawdzonych gatunków w konstrukcjach drewnianych.

Meble ecoQUBE to produkt szczególny ze względu na estetykę i funkcjonalność, ale przede wszystkim ekologiczny pod każdym względem: na każdym etapie produkcji, użytkowania i recyklingu. Proces produkcji jest przyjazny dla środowiska, ponieważ materiałem używanym do wyrobu jest lite drewno topoli, pochodzące z miejscowych zasobów. Do pozyskania i przetransportowania surowca, przygotowania materiału i przetworzenia go na końcowy produkt, zużywa się minimum energii. Wybór niedocenianej ostatnio topoli nadaje jemu nowy wymiar. Należy ona do szybko rosnących i gatunków. Odpady sa wykorzystane jako biomasa do produkcji odnawialnej energii.

Katolog do pobrania

 
 
Akzeptieren

Diese Website verwendet Cookies. Durch die Nutzung dieser Webseite erklären Sie sich damit einverstanden, dass Cookies gesetzt werden. Mehr erfahren