Deutsch Polnisch Russisch 
 

 

Skrzyneczka z Warmii - Na dobre wiadomości!

Straße:
Kłosowa 82
PLZ:
10-819
Ort:
Olsztyn
Land:
Republik Polen
Kontaktdaten:
Ansprechpartner:
Herr Smyk
Telefon:
+48505174970
Webseite:
www.skrzyneczka.olsztyn.pl
E-Mail:
lukasz.smyk@gmail.com

Jesteśmy małą rodzinną firmą, manufakturą działającą pośród olsztyńskich lasów i łąk. Zajmujemy się wytwarzaniem przedmiotów dekoracyjno-użytkowych z metalu. Naszym głównym produktem jest autorski projekt ręcznie wykonanej skrzynki na listy w kształcie teczki. Stanowi ona efekt pracy i kunsztu doświadczonego kowala, projektanta i spawacza.

Nasza praca jest naszą pasją. Łączymy rodzinną tradycję z regionalną kulturą, nadając naszym wyrobom niepowtarzalny charakter i styl. Skrzynka na listy w kształcie teczki, to sentymentalny wyrób przywołujący wspomnienia beztroskiego dzieciństwa, łączący pokolenia.

W dobie komunikacji mailowej jest doskonałym reliktem przeszłości niezbędnym do listownego przekazywania dobrych wiadomości. Stanowi prawdziwą ozdobę Państwa domu i świetnie nadaje się jako nietuzinkowy prezent na parapetówkę, wesele czy urodziny.

Stawiamy na wysoką jakość, bardzo ważne są dla nas detale, dokładność i funkcjonalność wyrobów. Mamy ambicję, aby nasza oferta - poza walorami użytkowymi - zaspokajała Państwa potrzeby estetyczne i służyła jako oryginalny element dekoracyjny na długie lata.

Nasze wyroby można spotkać w wielu domach w kraju i na świecie. Podczas Jarmarku Dominikańskiego latem 2013 r spotkaliśmy się z dużym uznaniem zarówno wśród wystawców jak i zagranicznych gości.

 
 
Akzeptieren

Diese Website verwendet Cookies. Durch die Nutzung dieser Webseite erklären Sie sich damit einverstanden, dass Cookies gesetzt werden. Mehr erfahren